Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wystawie Róż, organizowanej w ramach obchodów „XXII Święta Róż” 14 lipca 2019 r. Swój udział w wystawie prosimy potwierdzić telefonicznie (81 881 62 69) do 10 lipca. Materiał na wystawę (w miarę możliwości prosimy o oczyszczenie łodyg z liści i kolców do wysokości ok. 20 cm) należy dostarczyć na plac wystawienniczy LODR w godz. 6.30-7.30 rano 14 lipca 2019 r.

W załącznikach są karty zgłoszeń na stoiska handlowe.

Będziemy wdzięczni za informację, czy wyrażają Państwo zgodę na przekazanie bukietów (ile i które bukiety) na licytację na rzecz Hospicjum.

Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza Róża Wystawy” i „Róża Miss Publiczności” oraz wręczenie nagród i podziękowań odbędzie się 14 lipca podczas festynu na placu LODR. Prosimy o przybycie pod scenę o godz. 14.00.

W imieniu organizatorów
Monika Dudzińska

Wzięcie udziału w wystawie wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby promocji wystawy róż organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli im. K. Walczak podczas „XXII Święta Róż”.

Załączniki:
Karta mała gastronomia