W tym numerze:

Str. 2                Kalendarium

– Zaproszenie na XII Święto Róż

Str. 3-4            Wiadomości z Pożowskiej

– VIII Sesja Rady Gminy (red.)

– Pożegnanie członków pierwszej kadencji Rady Działalności i Pożytku Publicznego (red.)

– Konkurs na najładniejszą posesję (red.)

– Nasza kierownik USC na Europejskim Sympozjum w Szczecinie

Str. 4-6            Co w GOK-u piszczy

– Warsztaty ogrodnicze (red.)

– Otwarcie XIX Wystawy Rodzimych Artystów (E. Ubranek)

– Otwarcie Podwórka Kultury i Noc Świętojańska – zaproszenie

– Biblioteka

Tydzień Bibliotek – wielcy Ludzie Czytali Książki (B. Rybaniec)