W numerze:

Str. 2                Plener malarski warsztaty fotograficzne – Święto Róż 2011

Str. 3-4             Bezpieczna wieś – żniwa (mł. bryg K. Morawski)

Str. 4                List do redakcji (J. Kuś)

Str. 4                Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych usług Punktu Porad Prawnych

Str. 4                Otwarcie wystawy obrazów olejnych Elżbiety Mech (E. Urbanek)

Str. 4                Głosujmy na Końskowolę!

Str. 4                Bezpłatne badania profilaktyczne

Str. 4                Prośba o dostarczanie materiałów do kolejnego numeru Echa Końskowoli (A. Brzozowska)

Str. 5                Badania archeologiczne sarkofagu Zofii Lubomirskiej (dr P. Pytlak)

Str. 5                Pokaz walk rycerskich w czasie odpustu ku czci św. Anny