Na początku listopada 2021 nasza Biblioteka otrzymała dostęp do portalu Legimi, gdzie możemy skorzystać aż z 75 000 tytułów ebooków i audiobooków! Wśród nich znajdziemy światowe bestsellery i gorące nowości!
Oferta przeznaczona jest dla naszych czytelników, którzy zgłoszą się po miesięczny kod dostępu do Gminnej Biblioteki Publicznej w Końskowoli.

Jak skorzystać z Legimi?
Aby korzystać z Legimi czytelnik zakłada bezpłatne konto na stronie: https://www.legimi.pl/lubelskie/ i podaje otrzymany
w Bibliotece kod aktywacyjny, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło. Po otrzymaniu od Legimi e-maila aktywującego, czytelnik ściąga aplikację na konkretny nośnik, z którego będzie korzystał (smartfon, tablet, czytnik itp.). Kod ważny jest przez miesiąc od daty aktywacji. Po upływie tego okresu należy udać się do Biblioteki po następny kod, jednak nie wcześniej niż miesiąc po zakończeniu ważności poprzedniego. Jeżeli do ostatniego dnia ważności kodu Czytelnik nie aktywuje go, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie uzyskać od pracownika Biblioteki. Kody będą wydawane wyłącznie czytelnikom Biblioteki posiadającym aktywną kartę biblioteczną. Ilość kodów jest ograniczona.

Zapraszamy! 🙂