Witaj na stronie GOK Końskowola   Click to listen highlighted text! Witaj na stronie GOK Końskowola

Na początku roku 2021 nasza Biblioteka otrzymała bezpłatny dostęp do portalu Legimi, gdzie możemy skorzystać
aż z 75 000 tytułów ebooków i audiobooków! Wśród nich znajdziemy światowe bestsellery i gorące nowości!
Oferta przeznaczona jest dla naszych czytelników, którzy zgłoszą się po miesięczny kod dostępu do Gminnej Biblioteki Publicznej w Końskowoli.

Jak skorzystać z Legimi?
Aby korzystać z Legimi czytelnik zakłada bezpłatne konto na stronie: http://www.legimi.pl/wbp_lublin i podaje otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny. Po otrzymaniu od Legimi e-maila aktywującego, czytelnik ściąga aplikację na konkretny nośnik, z którego będzie korzystał (smartfon, tablet, czytnik itp.). Kod ważny jest przez miesiąc od daty aktywacji. Po upływie tego okresu należy udać się do Biblioteki po następny kod, jednak nie wcześniej niż miesiąc po zakończeniu ważności poprzedniego. Kody będą wydawane wyłącznie czytelnikom Biblioteki posiadającym aktywną kartę biblioteczną. Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle. Ilość kodów jest ograniczona.

Zapraszamy! 🙂

Click to listen highlighted text!