Wystawa Róż

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wystawie Róż, organizowanej w ramach obchodów „XXII Święta Róż” 14 lipca 2019 r. Swój udział w wystawie prosimy potwierdzić telefonicznie (81 881 62 69) do 10 lipca. Materiał na wystawę (w miarę możliwości prosimy o oczyszczenie łodyg z liści i kolców do wysokości ok. 20 cm) należy dostarczyć na plac wystawienniczy LODR w godz. 6.30-7.30 rano 14 lipca 2019 r.

W załącznikach są karty zgłoszeń na stoiska handlowe.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Karta zgłoszenia I.pdf)Karta zgłoszenia I.pdf 227 kB
Pobierz plik (mała gastronomia karta.pdf)mała gastronomia karta.pdf 227 kB

Dzień Kobiet

8 marca 2019 roku w GOKu świętowaliśmy Dzień Kobiet. Na wstępie mieliśmy przyjemność wysłuchania koncertu naszej wspaniałej Orkiestry Dętej Gminy Końskowola. Między utworami, dowcipami raczył nas kapelmistrz Krzysztof Dąbrowski.

Cykl warsztatów dla dorosłych

Decoupage – dekorowanie przedmiotów użytkowych
Filcowanie na sucho i mokro – zdobienie
Foamiran – broszki w kształcie kwiatów, poznanie techniki i wykonanie

13 grudnia 2019 godz. 11:30

Zapraszamy na Mszę Świętą w kościele garnizonowym w Puławach, podczas której wystąpi nasz zespół – Pokolenie.

Zapisy na zajęcia z linorytu

Wszystkich pasjonatów sztuki i amatorów kreatywnego spędzania czasu zapraszamy na zajęcia z linorytu.

27 stycznia 2019 godz. 9:00

Zapraszamy na Mszę Świętą w kościele parafialnym, podczas której wystąpi nasz zespół -  Śpiewający Seniorzy

13 STYCZNIA 2019 GODZ. 10:00

Zapraszamy na Przegląd Kolęd, Pastorałek i Jasełek oraz wszystkich form scenicznych o tematyce świątecznej połączony z aukcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wspólne kolędowanie

Zapraszamy do wspólnego śpiewanie najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Spotkanie odbędzie się 15 stycznia 2019 roku o godz. 17:00 w budynku GOK. Akompaniament muzyczny zapewnia instruktor Tadeusz Salamandra, oraz nasi instrumentaliści. Zaproszeni są wszyscy chętni, bez względu na wiek.

Nabór do kameralnego zespołu instrumentalnego Konskovolan ContraBand

Ogłaszamy nabór do kameralnego zespołu instrumentalnego Konskovolan ContraBand.

Klauzula RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W KOŃSKOWOLI.

(ogólna)

(zgodna z zapisami art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  zwanego „RODO”)

ul. Lubelska 93
24-130 Końskowola