Zaczytani, czyli kto czyta książki żyje podwójnie

Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli i Biblioteka Publiczna w Końskowoli zapraszają na wystawę fotograficzną autorstwa Olgi Sułek.

Przegląd kolęd, pastorałek, jasełek

Zapraszamy na przegląd kolęd, pastorałek, jasełek połączonej z aukcją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

12 stycznia 2020 godz. 10:00

Jubileusz 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Końskowoli

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Jubileuszu naszej Biblioteki!

5 grudnia 2019 roku o godz. 15:00

OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA

Zapraszamy do współtworzenia projektu "Ocalić od zapomnienia codzienne historie i zwykłe dni naszych rodziców i dziadków".

Celem projektu jest gromadzenie informacji o życiu mieszkańców wsi w Gminie Końskowola w XIX- XX wieku (zakres czasowy obejmuje okres od tego jak daleko pamięć sięga do 1999 r.)

PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE

Zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji Święta Niepodległości

Środa 13 listopada 2019 roku o godz.17.00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Końskowoli im. K. Walczak.

Wystawa Róż

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wystawie Róż, organizowanej w ramach obchodów „XXII Święta Róż” 14 lipca 2019 r. Swój udział w wystawie prosimy potwierdzić telefonicznie (81 881 62 69) do 10 lipca. Materiał na wystawę (w miarę możliwości prosimy o oczyszczenie łodyg z liści i kolców do wysokości ok. 20 cm) należy dostarczyć na plac wystawienniczy LODR w godz. 6.30-7.30 rano 14 lipca 2019 r.

W załącznikach są karty zgłoszeń na stoiska handlowe.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Karta zgłoszenia I.pdf)Karta zgłoszenia I.pdf 227 kB
Pobierz plik (mała gastronomia karta.pdf)mała gastronomia karta.pdf 227 kB

Dzień Kobiet

8 marca 2019 roku w GOKu świętowaliśmy Dzień Kobiet. Na wstępie mieliśmy przyjemność wysłuchania koncertu naszej wspaniałej Orkiestry Dętej Gminy Końskowola. Między utworami, dowcipami raczył nas kapelmistrz Krzysztof Dąbrowski.

Cykl warsztatów dla dorosłych

Decoupage – dekorowanie przedmiotów użytkowych
Filcowanie na sucho i mokro – zdobienie
Foamiran – broszki w kształcie kwiatów, poznanie techniki i wykonanie

Zapisy na zajęcia z linorytu

Wszystkich pasjonatów sztuki i amatorów kreatywnego spędzania czasu zapraszamy na zajęcia z linorytu.

27 stycznia 2019 godz. 9:00

Zapraszamy na Mszę Świętą w kościele parafialnym, podczas której wystąpi nasz zespół -  Śpiewający Seniorzy

13 STYCZNIA 2019 GODZ. 10:00

Zapraszamy na Przegląd Kolęd, Pastorałek i Jasełek oraz wszystkich form scenicznych o tematyce świątecznej połączony z aukcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wspólne kolędowanie

Zapraszamy do wspólnego śpiewanie najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Spotkanie odbędzie się 15 stycznia 2019 roku o godz. 17:00 w budynku GOK. Akompaniament muzyczny zapewnia instruktor Tadeusz Salamandra, oraz nasi instrumentaliści. Zaproszeni są wszyscy chętni, bez względu na wiek.

Klauzula RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W KOŃSKOWOLI.

(ogólna)

(zgodna z zapisami art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  zwanego „RODO”)

ul. Lubelska 93
24-130 Końskowola