do 25 1

koronawirus

TVP Lublin w Końskowoli

W poniedziałek 2 marca w Środowiskowy Domu Samopomocy w Końskowoli odbyły się nagrania do programu "Włączeni Aktywni" z członkami Stowarzyszenia "Radość". Zapraszamy do obejrzenia programu w TVP Lublin 11 marca o godz. 19.15

Żołnierze Wyklęci

Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli im. K. Walczak oraz Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Końskowoli zapraszają na gminne obchody DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘCTYCH, który odbędzie się 2 marca 2020 roku w sali widowiskowej GOK Końskowola.

Kiermasz wielkanocny

Zapraszamy do uczestnictwa w kiermaszu wielkanocnym, gdzie wyeksponowane będą wszystkie ozdoby i dekoracje związane z nadchodzącymi świętami i wiosną. Prace można przynosić do dnia 26 marca 2020 roku.Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się dnia 28 marca 2020 roku o godzinie 12:00 i będzie połączone z konkursem kulinarnym Smaki Końskowoli. Wystawa potrwa do dnia 5 kwietnia 2020 roku.

Wielkanocne Smaki Końskowoli

Wszystkich miłośników kulinariów, zapraszamy na nasz konkurs kulinarny Smaki Końskowoli!

W tym roku obowiązywać będą dwie kategorie:
1. na najpiękniejszy i najsmaczniejszy MAZUREK (do tej kategorii zapraszamy także juniorów)
2. na zdrowotną NALEWKĘ

Finał konkursu odbęzie się w sobotę 28 marca 2020 roku o godz. 12:00

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (karta zgłoszeniowa wielkanocne smaki końskowoli 2020.pdf)karta zgłoszeniowa wielkanocne smaki końskowoli 2020.pdf 1789 kB

Wernisaż twórczości Teresy Marii Przypis

Zapraszamy na wernisaż twórczości Pani Teresy Marii Przypis,

który odbędzie się13 lutego 2020 roku o godz. 17.00 w sali wystawienniczej GOK.

Przegląd artystyczny „Wiosna, ach to Ty”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w przeglądzie artystycznym „Wiosna, ach to ty”, którego finał odbędzie się w piątek 20 marca o godz. 10:00

Dzień Kobiet w GOK

Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli zaprasza wszystkie Panie na Dzień Kobiet

w dniu 4 marca 2020 roku w sali widowiskowej GOK
godz.17:00 koncert Orkiestry Dętej Gminy Końskowola
godz. 17:30 spektakl „Separacja” w wykonaniu artystów scen krakowskich

Wyjazdy do teatrów

GOK w Końskowoli zaprasza na nowe wyjazdy do teatrów w Lublinie i Radomiu

TAEKWON-DO w Końskowoli

ZAPRASZAMY NA TRENINGI do nowej sekcji TAEKWON-DO w Końskowoli

Zajęcia poprowadzi INSTRUKTOR MIĘDZYNARODOWY TAEKWON-DO ITF

Klauzula RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W KOŃSKOWOLI.

(ogólna)

(zgodna z zapisami art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  zwanego „RODO”)

ul. Lubelska 93
24-130 Końskowola