Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne mają na celu rozwijanie umiejętności scenicznych, zarówno artystycznych jak i krasomówczych. Uczą otwartości, pewności siebie, dystansu do otaczającej rzeczywistości, kreatywnego myślenia i spontaniczności.

Dystansu do siebie i świadomego wyrażania emocji, działania w grupie i odpowiedzialności. Przygotowują do wystąpień publicznych.

Zajęcia: wtorki i piątki godz. 18:00
Instruktor: Hubert Domański

Zapisy

Jak zapisać się na nasze zajęcia

Spodobały Ci się zajęcia w naszym Ośrodku i chcesz uczestniczyć w nich, lub chcesz aby twoje dziecko poznało jakieś nowe twórcze zajęcia , to jesteś na dobrej drodze Zapraszamy Cię do nas.

Zadzwoń

+48 (81) 881 62 69

E-mail

gok_konskowola@post.pl

01.

Wybierz zajęcia, na które chcesz uczęszczać.
Zobacz, które godziny zajęć Ci pasują.

02.

Napisz do nas e-maila lub zadzwoń i umów się z nami na konkretny termin.

03.

Przyjdź do nas i ciasz się udziałem w naszych zajęciach

Relacje z naszych zajęć

 

Koncerty organowe w Końskowoli

Koncerty organowe w Końskowoli

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki organowej na koncerty organowe, które odbędą się w sierpniowe niedziele o godz. 18.00 w kościele pod wezwaniem Znalezienia Krzyża Świętego i Św. Andrzeja Apostoła w Końskowoli.Kalendarium koncertów:9 sierpnia - Marietta...

Regulamin

Regulamin

Mając na uwadze bezpieczeństwo i ochronę zdrowia, a także zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem odbiorców oraz pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Końskowoli im. K. Walczak przedstawiam bezpieczne warunki funkcjonowania instytucji. Gminny Ośrodek Kultury...

Czcionka
Kontrast