Za nami inspirujące spotkanie z Panem Pawłem Beręsewiczem!
Wczoraj, 14 maja, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury gościliśmy autora w ramach Tygodnia Bibliotek, które w tym roku obchodzone jest pod hasłem: „Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz”. Z tej też okazji uczniowie klas 5, 6 i 7 Szkoły Podstawowej w Końskowoli, Szkoły w Chrząchowie i Pożogu, wraz z opiekunami, mieli okazję uczestniczyć w niezwykle ciekawym spotkaniu.
Szczególną atrakcją było zapraszanie uczniów na scenę i wspólne dyskusje o świecie, książkach, pisaniu oraz o różnych około literackich tematach, które wywołały wiele uśmiechów i pozytywnych emocji. Ciekawostką był fakt, że autor przyjechał do nas z Warszawy na rowerze.
Była też okazja do zadawania pytań, a chętni mieli możliwość zakupić książkę autora z autografem.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i inspirującej atmosferze. Dziękujemy za odwiedziny i cenne rozmowy!










