Witaj na stronie GOK Końskowola   Click to listen highlighted text! Witaj na stronie GOK Końskowola

Kiermasz BOŻONARODZENIOWY z konkursem kulinarnym

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to czas radosnego oczekiwania i wyjątkowej atmosfery, która wymaga szczególnej oprawy.

Podczas kiermaszu twórcy ludowi z Końskowoli i okolic prezentują swoje prace związane z obrzędem, tradycją i wystrojem tych świąt.

Tegoroczna edycja Kiermaszu połączona jest konkursem kulinarnym „Smaki Końskowoli” i odbywa się w nowej lokalizacji –  budynku Ratusza.

KIERMASZ

RĘKODZIEŁA

TERMIN:
5 – 10 grudnia 2021 r.

GODZINY:
5 grudnia (niedziela) –   g. 10:00 – 15:00
6 – 10 grudnia –  g. 8:00 – 16:00

LOKALIZACJA:
Ratusz w Końskowoli

Informacje dla wystawców

Zapraszamy wszystkich twórców z naszej gminy, którzy wykonują rękodzieła (kartki świąteczne, stroiki, ozdoby choinkowe, upominki) do wzięcia udziału w kiermaszu.  Do Państwa dyspozycji oddajemy wnętrze Ratusza z przygotowanym miejscem wystawowym. Aranżacja stoiska będzie możliwa już od godziny 8:30 (5 grudnia).

Umożliwiamy Państwu również sprzedaż rękodzieła w dniach 6-10 grudnia.

Zgłoszenia na kiermasz przyjmujemy do 30 listopada.

Wyroby na kiermasz prosimy opatrzyć podpisem i wyceną na karteczkach.

Zgłoszenia:

ZAPRASZAMY !

KONKURS KULINARNY

„SMAKI KOŃSKOWOLI”

TERMIN:
5 grudnia 2021 r.

GODZINY:
   g. 10:00 – 15:00
LOKALIZACJA:
Ratusz w Końskowoli

Informacje dla wystawców

Tegoroczny kiermasz bożonarodzeniowy połączony jest z konkursem kulinarnym, pod nazwą „ Smaki Końskowoli”, który promuje potrawy związaneh z tradycją świąteczną, zimową.

Zachęcamy do udziału młodych adeptów sztuki kulinarnej, proponujemy, aby dorosły uczestnik konkursu, wprowadził uczestnika juniora.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 30 listopada 2021 r. na specjalnym FORMULARZU

Dla uczestników konkursu kulinarnego przygotowaliśmy drobne upominki.

Przewidujemy również sprzedaż wyrobów kulinarnych.

Zgłoszenia:

Relacje z naszych kiermaszów

Click to listen highlighted text!