Witaj na stronie GOK Końskowola   Click to listen highlighted text! Witaj na stronie GOK Końskowola

Wiosna, ach to ty! Przegląd artystyczny

Cykliczny przegląd artystyczny dla dzieci i młodzieży

Wiosna, ach to ty! Przegląd artystyczny

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA KONKURSU

Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli im. K. Walczak serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w przeglądzie artystycznym

„Wiosna, ach to Ty”

Ogłoszenie wyników odbędzie się 25 marca 2022 roku na stronie GOK Końskowola i profilu Facebook

Przegląd artystyczny obejmuje trzy kategorie:

• Filmową – prace w plikach filmowych maksymalny czas filmu to 3 min.

• Literacką – prace autorskie uczniów powinny być podpisane (imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, nazwę szkoły, imię i nazwisko opiekuna) obejmują wiersze (max. 1 wiersz/os.), lub opowiadanie (max. 2 strony A4, czcionka Times New Roman nr 12 w pliku Word)

• Plastyczną – format A4 lub A3, techniki dowolne; prace powinny być podpisane (imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, nazwę szkoły, imię i nazwisko opiekuna).

• Fotograficzną – prace formatu min. A5. powinny być podpisane (imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, nazwę szkoły, imię i nazwisko opiekuna).

Termin nadsyłania zgłoszeń oraz prac literackich i plastycznych upływa dnia 18 marca 2022 roku.

Jury powołane przez organizatora przyzna nagrody oraz wyróżnienia najlepszym wykonawcom i autorom.

Nagrodzone prace plastyczne, fotograficzne i filmowe zostaną zaprezentowane na wirtualnej wystawie na stronie internetowej GOK, a nagrodzone literackie będą opublikowane w „Echu Końskowoli”.

Prace należy przesyłać na adres e-mail:

gok.zgłoszenia@gmail.pl LUB zgloszenia@gok.konskowola.pl

do 18 marca 2022 r. włącznie.

UWAGA!

W ZWIAZKU Z TYM, ŻE OBJĘTOŚĆ PLIKÓW WIDEO W JAKOŚCI HD JEST DUŻA, PROPONUJEMY PAŃSTWU

DWA SERWISY DO PRZESYŁANIA PLIKÓW :

LUB

Wszelkich informacji związanych z przeglądem udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury

Udział w konkursie jest automatyczny z wyrażeniem zgody na:
1) przetwarzanie danych osobowych dziecka podanych w karcie zgłoszenia dla potrzeb niezbędnych do realizacji przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego „RODO”.
2) publikację zdjęć zawierających wizerunek dziecka zarejestrowanych podczas konkursu, na stronie internetowej GOK, portalu internetowym Facebook oraz w mediach (miesięcznik Echo Końskowoli) w celu informacji i promocji Ośrodka.

Relacje z  konkursów

Click to listen highlighted text!