Witaj na stronie GOK Końskowola   Click to listen highlighted text! Witaj na stronie GOK Końskowola

Biblioteka w Końskowoli tradycyjnie już gości dzieci w dniu 6 grudnia na teatrzyku mikołajkowym. W tym roku przybyli do nas aktorzy Teatrzyku Pierwszego Kontaktu z Lublina ze spektaklem teatralnym „Słowik” na podstawie baśni H.Ch. Andersena. Dzieci z klas 0-III Szkoły Podstawowej w Końskowoli przyszły na bajkę wraz ze swoimi opiekunami. Ciekawa fabuła wciągnęła młodych widzów, którzy żywo reagowali na grę aktorów i aktywnie uczestniczyli w scenkach teatralnych. Wszyscy wspólnie wykonali taniec zajączka. Po spektaklu na dzieci czekał Mikołaj, który częstował je cukierkami.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/gokkonskowola/public_html/gok/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 373
Click to listen highlighted text!