Zapraszamy wszystkich chętnych na rajd, który odbędzie się 10 lipca 2021 r. (sobota).
Zbiórka uczestników rajdu o 8.20 pod Ratuszem w Końskowoli. Odjazd 8.30. Drugi przystanek przy ul. Lubelskiej naprzeciwko RENO w Puławach. Odjazd 8.40.

Trasa szlakiem niebieskim – od szkoły w Bochotnicy przez Zbędowice, Parchatkę, Kolonię Zbędowice i Las Stocki (12km).
Na zakończenie rajdu przewidziany poczęstunek.

Zgłoszenia (warunek konieczny udziału w rajdzie) przyjmuje Artur Pomykała, email: pomykalak@wp.pl lub telefonicznie
tel. 695-993-723, ostateczny termin zgłoszeń to 9 lipca.

Organizatorzy rajdu: Urząd Gminy Końskowola Gminy Ośrodek Kultury, Artur Pomykała oraz Zakładowy odział PTTK
przy ZA Puławy.
Organizator zastrzega sobie zmianę trasy ze względu na warunki pogodowe i organizacyjne.