Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli,  Ośrodek Pomocy Społecznej w Końskowoli,  Zacznij i Gmina Końskowola

zapraszają do udziału w wydarzeniu

MOC W KOBIECIE

Termin: niedziela , 3 października 2021 r.

Godziny: 10:00-15:00

Miejsce: Rynek i Ratusz w Końskowoli

Celem wydarzenia jest wsparcie i wzmocnienie kobiet w realizacji własnych marzeń i osiągania sukcesu po kobiecemu.

W programie:

• 3 koncerty lokalnych zespołów muzycznych;
  • stoiska gastronomiczne, kosmetyczne, rękodzielnicze i promocyjne lokalnych produktów. Stoiska będą rozmieszczone wokół Rynku i wewnątrz odnowionego Ratusza;
  • panel dyskusyjny w sali konferencyjnej Ratusza „Sukces po kobiecemu” (w godzinach 12:00-13:00),  podczas którego Panie z naszego regionu opowiedzą o swoich sukcesach  osobistych i zawodowych, lokalnych i międzynarodowych, duchowych i materialnych, rodzinnych oraz społecznych. Chcemy docenić panie, które zechcą z nami współtworzyć to wydarzenie oraz wzmocnić kobiety i dodać odwagi tym, które tego potrzebują.
  • w trakcie wydarzenia funkcjonować będzie punkt szczepień przeciwko Covid-19 #szczepimysię

Plakat wydarzenia

Zapraszamy!