▶️Otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość i chcemy się z Państwem nią podzielić. Wydawnictwo „Kajet Końskowolski” Gminnego Ośrodka Kultury w Końskowoli otrzymało pierwszą nagrodę w powiatowym konkursie wydawnictw.

To bardzo miłe wyróżnienie dla całego zespołu. „Kajet” powstaje od 2019 roku. Do tej pory wydano 3 numery pisma. W każdym z nich możemy znaleźć liczne wspomnienia i nierzadko zawiłe historie mieszkańców Końskowoli.

Czasopismo powstaje wysiłkiem zespołu GOK, jego redaktor naczelną jest Agnieszka Pytlak.

Aktualne i archiwalne numery „Kajetu Końskowolskiego” dostępne są w siedzibie GOK. Zapraszamy!