Szanowni Państwo.

Informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli zakończył już działania związane z przeprowadzką z Ratusza.
Wszystkich zainteresowanych kontaktem z nami zapraszamy od 3 stycznia 2022 r. na ulicę Lubelską 93.
Zajęcia z instruktorami wracają po 9 stycznia.

Jednocześnie informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w dalszym ciągu znajduje się w Ratuszu.
Czytelników zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Do naszej siedziby przeprowadza się ponownie Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej.
Dyżury prawników odbywają się w piątki w godzinach 8:00 – 12:00.

Pomoc prawna będzie mogła zostać udzielona każdemu, kto jej potrzebuje i złoży oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Kontakt:
Termin wizyty ustalany jest telefonicznie pod nr. tel. 609 009 469
w godz. 7.00-15.00.
ttps://np.ms.gov.pl/

Na ul. Lubelską 93 powraca również Punkt Informacyjno-Konsultacyjny gdzie w każdą środę, w godz. 9:00 – 11:00 porad udziela pani mgr Irena Ławicka (psycholog).