W związku z inwazją rosyjską na suwerenną i niezależną Ukrainę wyrażamy swoją solidarność ze wszystkimi Ukraińcami, zapewniając ich o naszym pełnym wsparciu oraz gotowości do pomocy humanitarnej.

Proszę naszych mieszkańców o przekazywanie środków medycznych:

punkt przyjęć: Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli, ul. Lubelska 93, tel. 798128425, godziny przyjęć –  od poniedziałku do piątku w godzinach pracy GOK.

Wyznaczam miejsce tymczasowego pobytu dla uchodźców w budynku byłej Szkoły Podstawowej w Skowieszynie.

Zwracam się z apelem o zgłaszanie chęci przyjęcia do swoich domów uchodźców z Ukrainy.

Wszelkich informacji udziela Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Końskowoli – Małgorzata Teper, tel. 787300270.

Wójt Gminy Końskowola

Stanisław Gołębiowski

LISTA POTRZEBNYCH RZECZY

Środki MEDYCZNE