Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli im. K. Walczak zaprasza serdecznie
na Spotkanie Rodzimych Artystów, które odbędzie się 6 kwietnia 2022 roku o godz. 16:00 w budynku GOK przy ul. Lubelskiej 93 w Sali wystawienniczej na parterze.
Spotkanie skierowane jest do osób zamieszkujących lub pochodzących z Końskowoli i jej okolicznych miejscowości, zajmujących się twórczością plastyczną m.in. malarstwem, rysunkiem, rzeźbą, grafiką, fotografią, tkaniną, rękodziełem itp.

Zapraszamy osoby, które od dawna współpracują z GOK Końskowola, ale równie chętnie gościć będziemy nowych twórców, z którymi do tej pory nie mieliśmy przyjemności się zapoznać.
W czasie wizyty artyści będą mieli możliwość umówienia terminu autorskiej wystawy.
Porozmawiamy także o tegorocznej edycji wystawy Twórczości Rodzimych Artystów i pleneru malarskiego.