Młody Twórco!

Jeśli rysujesz, malujesz, robisz grafiki, tworzysz rzeźby z papieru lub zajmujesz się zupełnie inną dziedziną sztuki

– wyjmij swoje prace, które tak skrzętnie chomikujesz w szufladach

– pochwal się swoim dorobkiem artystycznym szerszej publiczności prezentując się na wystawie indywidualnej w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli.

Zapraszamy do kontaktu z kuratorką wystaw GOK Olgą Sułek, tel. 573 298 733

„Dzieciaki potrafią!” – cykl wystaw młodych twórców

Projekt ma na celu zachęcać dzieci i młodzież szkolną do aktywności w sferze artystycznej. Młodzi twórcy będą mogli wyjąć swoje prace, skrzętnie chomikowane do tej pory w szufladach  i pochwalić się swoim dorobkiem szerszej publiczności. Wystawy mają charakter indywidualny. Eksponowane prace mogą być wykonane w tradycyjnych technikach  tj. rysunek, malarstwo, rzeźba, czy papieroplastyka, ale jesteśmy także otwarci na nowe kierunki.