Serdecznie Państwa zapraszamy na spotkanie autorskie z poetką Renatą Sałęgą, promujące tomik wierszy pt.: „Zobacz, jak jest cudownie…”.
Spotkanie odbędzie się 2 lutego 2023 (czwartek) o godz. 16:30 w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Końskowoli przy ul. Lubelskiej 93.

Pani Renata pochodzi z Młynek, wiersze pisze od najmłodszych lat, a w wolnych chwilach wyszywa obrazy haftem krzyżykowym, wykonuje obrazki metodą decoupage oraz tworzy kompozycje florystyczne. Wiersze – jak sama autorka pisze – dojrzewały wraz z nią.

Tomik został wydany nakładem Biblioteki wraz ze wsparciem „Końskowola – serce polskiego szkółkarstwa” (Gmina Końskowola), Lubelskiego Banku Spółdzielczego oraz Drukarni ELKO. Został zilustrowany linorytami instruktorki GOK – Olgi Sułek.
Dostępny jest do zakupu w naszej bibliotece (do którego zachęcamy) i do zobaczenia na spotkaniu! 🙂