Witaj na stronie GOK Końskowola   Click to listen highlighted text! Witaj na stronie GOK Końskowola

Obchody Dnia Kobiet w GOK-u, to szereg wydarzeń, które odbędą się w dniach 8 i 9 marca.

ŚRODA, 8 MARCA

GODZ. 16:00Wernisaż malarstwa Ireny Frejowskiej ” Kwiaty dla kobiet”. 🌹🥀🌺🌸
🔹🔷Pani Irena mieszka w Klementowicach, obecnie jest emerytowaną nauczycielką wychowania plastycznego i technicznego. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków w Lublinie, Klubu Twórców Ludowych w Puławach oraz KGW „Kobiety Razem” w Klementowicach. Maluje przeważnie kwiaty i pejzaże – pastelami suchymi bądź farbami olejnymi. Chętnie wytwarza też różnego rodzaju rękodzieło (stroiki, palmy, pisanki i wieńce). Wyjeżdża na plenery oraz bierze udział licznych wystawach zbiorowych. Wystawa „Kwiaty dla kobiet” jest jej drugą wystawą indywidualną w Końskowoli.

GODZ. 17:00 – Koncert okolicznościowy z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Chóru „Pokolenie” i Orkiestry Dętej Gminy Końskowola.

CZWARTEK, 9 MARCA

GODZ. 16.30 – Spektakl komediowy „Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra”,  który doczekał się ponad 700 realizacji na terenie całej Polski.

🔹🔷To zabawna opowieść o mężczyźnie, który zbliża się do emerytury, a ponieważ jest samotny, postanawia odnaleźć zagubioną przed laty , miłość swojego życia – Helenę. Robi to w taki sposób, że rozśmiesza publiczność niemal do łez, a jednocześnie zabiera ją w piękną, sentymentalną podróż do lat swojej młodości.
Można śmiało powiedzieć, że spektakl to „Sanatorium miłości” w pigułce.
Wykonawcami są artyści Sceny „RODE” – Mariusz Marczyk i Jerzy Miedziński. Muzykę skomponowała Lidia Hardulak, scenografię przygotowała Maria Natalii Rajkin

 

Na wszystkie wydarzenia – WSTĘP WOLNY!

 

Click to listen highlighted text!