Międzynarodowy Tydzień Książki Elektronicznej (ang. Read an E-Book Week) zapoczątkowała w 2004 roku Rita Toews – kanadyjska autorka książek dla dzieci. Święto ma na celu promocję oraz popularyzację e-czytania i e-booków. W tym roku święto e-booków przypada na 6-12 marca.
Z tej okazji pragniemy przypomnieć o portalu Legimi, do którego nasza Biblioteka ma dostęp od końca 2021 roku. Dzięki Legimi, czytelnicy mogą skorzystać z ponad 75 000 tytułów ebooków i audiobooków (!), a wśród nich są światowe bestsellery i gorące nowości! Oferta przeznaczona jest dla naszych czytelników, którzy zgłoszą się do naszej Biblioteki po miesięczny kod dostępu. Więcej informacji tutaj.

Serdecznie zachęcamy do korzystania! 🙂