Miło nam poinformować, że podczas tegorocznego, XXIII Powiatowego Dnia Kultury kierowniczka Gminnej Biblioteki Publicznej w Końskowoli – pani Bożena Rybaniec – została uhonorowana Nagrodą Starosty Puławskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Podczas uroczystości wręczono trofea 14 organizacjom i 18 osobom indywidualnym. Doceniono inicjatywy i działania na rzecz Ziemi Puławskiej, wzbogacanie życia kulturalnego mieszkańców oraz pielęgnowanie tradycji, a także wprowadzanie nowych form artystycznych.

Serdecznie gratulujemy pani Bożenie tego w pełni zasłużonego tytułu! Dołączamy do życzeń dalszych sukcesów, satysfakcji z realizowanej twórczości, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Szczegółowa relację zdjęciową znajdziecie Państwo na stronie: